کشور: استرالیا

دانلود سریال Black Snow

دانلود سریال Black Snow بروز‌ شده

در سال 1995، ایزابل بیکر هفده ساله به قتل رسید. این جنایت شهر کوچک اشفورد را شوکه کرد و جامعه جزیره ایزابل در دریای جنوبی استرالیا را ویران کرد. پرونده هرگز حل نشد، قاتل هرگز پیدا نشد. در سال 2020، عملیات ...

فصل 1 قسمت 3 اضافه شد دوبله فارسی

دانلود سریال Dive Club

دانلود سریال Dive Club

Dive Club داستان گروهی از غواصان نوجوان را دنبال می کند که پس از ناپدید شدن دوست خود پس از برخورد طوفان به کیپ مرسی، شهر کوچک ساحلی آنها، به دنبال دوست خود می گردند.

زیرنویس چسبیده بزودی

دانلود سریال Koala Man

دانلود سریال Koala Man

یک پدر خانواده را دنبال می کند که با هویتی نه چندان پنهانی به عنوان قهرمان عنوانی زندگی می کند که اشتیاق سوزان برای خنثی کردن جنایات کوچک دارد.

فصل 1 قسمت 8 اضافه شد پایان فصل 1

دانلود سریال Stateless

دانلود سریال Stateless

با الهام از وقایع واقعی؛ زنی که از یک فرقه فرار می کند، پناهنده ای که با خانواده اش فرار می کند، پدری که در یک شغل بن بست به دام افتاده است، و یک بوروکرات در آستانه یک رسوایی ملی، زندگی خود را در یک بازداشتگاه مهاجرتی درهم می بینند...

فصل 1 قسمت 6 اضافه شد

دانلود سریال Clickbait

دانلود سریال Clickbait

وقتی مرد خانواده نیک بروئر در یک جنایت با یک پیچ و تاب آنلاین شوم ربوده می شود، نزدیک ترین افراد به او برای کشف اینکه چه کسی و چرا پشت آن است رقابت می کنند.

فصل1 قسمت 8

دانلود سریال Savage River

دانلود سریال Savage River بروز‌ شده

وقتی میکی اندرسون پس از ده سال زندان به زادگاهش برمی‌گردد، مصمم است سرانجام به زندگی خود ادامه دهد، اما جامعه نزدیک رودخانه ساویج اجازه نمی‌دهد او گذشته را به این راحتی فراموش کند.

فصل1 قسمت6

دانلود سریال Wolf Like Me

دانلود سریال Wolf Like Me

گری یک ویران عاطفی است و از زمان مرگ همسرش برای تأمین مخارج دخترش تلاش می کند. مری رازی دارد که نمی تواند خودش را با کسی در میان بگذارد. کائنات این دو را به دلیلی کنار هم آورد.

فصل1 قسمت6

دانلود سریال Echoes

دانلود سریال Echoes

لنی و جینا دوقلوهای همسانی هستند که از زمان کودکی مخفیانه زندگی خود را عوض کرده اند و در بزرگسالی زندگی دوگانه ای به اوج می رسد، اما یکی از خواهران ناپدید می شود و همه چیز در دنیای کاملاً طراحی شده آنها تبدیل می شود...

فصل 1 قسمت 7 اضافه شد