ژانر‌ها: خانوادگی

دانلود سریال Dive Club

دانلود سریال Dive Club

Dive Club داستان گروهی از غواصان نوجوان را دنبال می کند که پس از ناپدید شدن دوست خود پس از برخورد طوفان به کیپ مرسی، شهر کوچک ساحلی آنها، به دنبال دوست خود می گردند.

زیرنویس چسبیده بزودی

دانلود سریال Phantom Pups

دانلود سریال Phantom Pups بروز‌ شده

یک پسر جوان و خانواده اش به یک خانه خالی از سکنه نقل مکان می کنند، جایی که او با سه توله ارواح شایان ستایش آشنا می شود و سعی می کند به آنها کمک کند تا دوباره به سگ های واقعی تبدیل شوند.

فصل 1قسمت 10 اضافه شد

دانلود سریال The Santa Clauses

دانلود سریال The Santa Clauses

اسکات کالوین در آستانه 65 سالگی است و متوجه می شود که نمی تواند برای همیشه بابانوئل باشد، در حالی که خانواده خود را برای یک ماجراجویی جدید در زندگی در جنوب قطب آماده می کند، به دنبال یک جایگزین مناسب بابانوئل می شود.

فصل 1 قسمت 6 اضافه شد

دانلود سریال Theodosia

دانلود سریال Theodosia بروز‌ شده

تئو یک تیم التقاطی شامل برادر کوچکترش هنری، دوستش ویل و پرنسس مصری صفیه را گرد هم می‌آورد تا با یک جامعه مخفی قدرتمند بجنگند که قصد دارد جهان را با جادوی تاریک مصر باستان نابود کند.

فصل 1 قسمت 13 اضافه شد

دانلود سریال Wednesday

دانلود سریال Wednesday بروز‌ شده

سال‌های دانشجویی چهارشنبه آدامز را دنبال می‌کند، زمانی که او تلاش می‌کند تا بر توانایی روانی در حال ظهور خود مسلط شود، معمایی که پدر و مادرش را درگیر کرده است را خنثی کرده و حل کند.

فصل 1 قسمت 8 اضافه شد + دوبله فارسی

دانلود سریال His Dark Materials

دانلود سریال His Dark Materials بروز‌ شده

یک دختر جوان قرار است دنیای خود را از چنگال Magisterium که پیوندهای مردم را با جادو و ارواح حیوانی آنها به نام دیمون ها سرکوب می کند، آزاد کند.

فصل 3 قسمت 8 اضافه شد + پخش انلاین

دانلود سریال Charlotte

دانلود سریال Charlotte

داستان در واقعیتی جایگزین می گذرد که در آن درصد کمی از کودکان با رسیدن به بلوغ توانایی های مافوق بشری را نشان می دهند. تمرکز روی یو اوتوساکا، پسر دبیرستانی است که توانایی به طور موقت پوزیشن را بیدار می کند...

فصل 1 قسمت 13 اضافه شد

دانلود سریال Man vs. Bee

دانلود سریال Man vs. Bee

مردی در حالی که در یک عمارت مجلل نشسته است خود را در حال جنگ با زنبوری می بیند. چه کسی برنده خواهد شد و چه صدمات جبران ناپذیری در این روند وارد خواهد شد؟

دوبله فارسی به همراه پخش انلاین اضافه شد

دانلود سریال Surfside Girls

دانلود سریال Surfside Girls

جید و سام را دنبال کنید، کسانی که روان هستند تا تابستان خود را سوار بر امواج و گرفتن پرتوها بگذرانند. این تا زمانی است که آنها با یک روح ملاقات می کنند. دختران ابتدا به یک راز در مورد یک کشتی دزدان دریایی و یک گنج نفرین شده شیرجه می زنند.

فصل 1 قسمت 10 اضافه شد