ژانر‌ها: علمی-تخیلی

دانلود سریال Quantum Leap

دانلود سریال Quantum Leap بروز‌ شده

داستان 30 سال پس از ورود دکتر سام بکت به شتاب‌دهنده کوانتوم لیپ و ناپدید شدن آن اتفاق می‌افتد، تیم جدیدی را دنبال می‌کند که باید پروژه را به امید درک اسرار پشت ماشین و خالق آن از نو شروع کنند.

فصل 1 قسمت 8 اضافه شد + به همراه پخش انلاین

دانلود سریال Glitch

دانلود سریال Glitch

دوست پسر هونگ جی هیو با یک نور ناشناس ناپدید می شود. از آن زمان، هونگ جی هیو محل اختفای دوست پسرش را دنبال می کند. با کمک اعضای یک باشگاه بشقاب پرنده، او به یک راز مرموز نزدیک می شود.

فصل 1 قسمت 4 اضافه شد +دوبله فارسی اضافه شد

دانلود سریال A Girl and an Astronaut

دانلود سریال A Girl and an Astronaut

بازگشت یک فضانورد پس از 30 سال ناپدید شدن، عشق از دست رفته را دوباره زنده می کند و علاقه شرکتی را که مصمم است بداند چرا او پیر نشده است، برمی انگیزد.

فصل 1 قسمت 6 اضافه شد + پخش انلاین +پایان فصل 1

دانلود سریال Gannibal

دانلود سریال Gannibal

شایعه ای در مورد این روستای زیبا وجود دارد: مردم در اینجا غذا می خورند. افسر پلیس آگاوا دایگو حقیقت هولناکی را که در کمین زندگی روزمره است، کشف می کند.

فصل 1 قسمت 6 اضافه شد

دانلود سریال Pandora

دانلود سریال Pandora

در سال 2199، زن جوانی که همه چیز خود را از دست داده، زندگی جدیدی در آکادمی آموزش فضایی زمین پیدا می کند، جایی که یاد می گیرد که از کهکشان در برابر تهدیدات بین کهکشانی دفاع کند.

فصل 1 قسمت 3

دانلود سریال Altered Carbon

دانلود سریال Altered Carbon

در آینده‌ای که آگاهی دیجیتالی و ذخیره می‌شود، یک زندانی در بدنی جدید به زندگی بازمی‌گردد و برای به دست آوردن آزادی باید قتلی را حل کند.

دوبله فارسی اضافه شد

دانلود سریال Runaways

دانلود سریال Runaways

گروهی از نوجوانان پس از اینکه متوجه می‌شوند والدین آن‌ها تبهکاران فوق‌العاده‌ای هستند، دور هم جمع می‌شوند تا از خانه‌های خود فرار کنند تا تاوان اعمال والدین خود را بپردازند و راز ریشه‌های خود را کشف کنند.

فصل3 قسمت10

دانلود سریال Into the Night

دانلود سریال Into the Night

هنگامی که تشعشعات خورشید باعث یک فاجعه جهانی بر روی زمین می شود، بازماندگان در یک پرواز یک شبه از بروکسل از شهری به شهر دیگر مسابقه می دهند و سعی می کنند با ماندن در پوشش شب جلوتر از پرتوهای خورشید بمانند.

فصل 2 قسمت 6

دانلود سریال Debris

دانلود سریال Debris

دو عامل از دو قاره متفاوت و دو طرز فکر متفاوت، باید با هم کار کنند تا بررسی کنند که چه زمانی بقایای یک فضاپیمای بیگانه تخریب شده اثرات مرموز بر نوع بشر دارد.

فصل 1 قسمت 13 اضافه شد